Mikropożyczka – 50% pożyczki na cele obrotowe

12 kwietnia 2019

Na wskutek aneksu do umowy podpisanego z menadżerem środków finansowych, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, zmienione zostały warunki dotyczące tego, jakie wydatki mogą być finansowane z Mikropożyczki dla mikroprzedsiębiorców.

Teraz do 50% kwoty Mikropożyczki można przeznaczyć na cele obrotowe związane z realizowaną z pożyczki inwestycją rozwojową.

Mikropożyczka to pożyczka dla mikroprzedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego działających do 5 lat. Jej maksymalna kwota to 100 tys. zł, a okres spłaty wynosi 5 lat. Oprocentowanie kształtuje się w przedziale 0,94-2,87% (niższe oprocentowanie dla firm działających do 5 lat oraz dla inwestycji w obszarze inteligentnych specjalizacji województwa kujawsko-pomorskiego). Karencja w spłacie rat kapitałowych wynosić może do 6 miesięcy.

Więcej informacji na temat Mikropożyczki można znaleźć na podstronie dotyczącej tej pożyczki.

Przedsiębiorców zainteresowanych pożyczką zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami:

– Toruń: ul. Sienkiewicza 38, kom. 737 722 106, tel. 56 475 62 95
– Bydgoszcz: ul. Gimnazjalna 2a, kom. 572 572 029, tel. 52 349 30 17
– Grudziądz: ul. Waryńskiego 4 (budynek WORD, p. A18), kom. 572 572 027, tel. 56 461 20 72
– Włocławek: ul. Bechiego 2, kom. 572 572 026, tel. 54 231 55 79
– Inowrocław: Punkt Obsługi Klienta w Fundacji Ekspert-Kujawy, ul. Dworcowa 65 (wejście od ul. Dubienka 2), tel. 52 357 62 15

Aktualności
Baner informujący o wydarzeniu pod nazwą Spotkanie dla Przedsiębiorców we Włocławku, organizowanym przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną (PSSE) wraz z partnerami. Na grafice widnieje hasło „Wspieramy rozwój lokalnego biznesu” oraz logotypy: Polska Strefa Inwestycji, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku, mspinvest oraz Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy. Po prawej stronie znajduje się zdjęcie lotnicze Włocławka z widokiem na Wisłę i most im. Edwarda Śmigłego-Rydza, wkomponowane w nowoczesną, geometryczną grafikę w kolorze niebieskim.

Spotkanie dla przedsiębiorców: Włocławek

eventy, Włocławek

5 lutego 2026

Grafika informacyjna dotycząca spotkania o dotacjach. W górnej części na niebieskim tle z motywem monet, wykresów i wieżowców widnieje biały napis: Dotacje i programy wsparcia dla przedsiębiorców. Dolna część grafiki ma żółte tło, na którym znajdują się czarne napisy: 19.02.2026 - GODZ. 11:00-13:00, IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA W TORUNIU, UL. SPORTOWA 18-20, BUDYNEK IBCL, IV PIĘTRO. Po lewej stronie widnieje logotyp w kształcie strzałki z punktów, a po prawej czarny logotyp IPH Toruń.

Spotkanie „Dotacje i programy wsparcia dla przedsiębiorców”

Aktualności, Toruń

5 lutego 2026

Grafika promująca wydarzenie z cyklu Wtorki z Eksportem pt. Od espresso do sukcesu, czyli jak zdobyć włoski rynek. Na tle błękitnego nieba i panoramy Rzymu z widocznym Koloseum umieszczono flagę Włoch na maszcie oraz otwarty laptop wyświetlający kolorowe wykresy słupkowe.

Wtorki z eksportem: Rynek włoski

Bezpłatny webinar 24.02.2026

Aktualności, eventy

4 lutego 2026

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.