Szukaj
Close this search box.

Mała Czarna – spotkanie dla przedsiębiorczych kobiet

4 lipca 2019

Zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety, które już prowadzą firmę i myślą o jej rozwoju oraz te, które chcą założyć działalność gospodarczą na spotkanie z cyklu „Mała Czarna”, którego tematem będzie możliwość uzyskania wsparcia dla firm z Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego.

Będziemy mówić o wygodnych źródłach finansowania zarówno inwestycji, jak i działalności bieżącej firmy. O potrzebach firm, jeśli chodzi o zewnętrzne finansowanie, opowie prezes Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Agnieszką Wasita.

Wyjaśnimy, na jakich zasadach można korzystać z unijnych pożyczek, które dzięki pieniądzom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa kujawsko-Pomorskiego są bardzo atrakcyjne dla przedsiębiorców.

Pokażemy uczestniczkom spotkania Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości w sercu toruńskiej Starówki. Opowiemy o możliwościach korzystania zarówno z biur, jak i sal konferencyjnych, seminaryjnych, a także business roomu, w którym można umówić się na spotkanie z klientem lub kontrahentem, jeśli prowadzimy działalność w domu.

Spotkanie organizowane jest wraz z Kobiecym Forum Biznesu. Udział jest bezpłatny, prosimy o zapisy drogą mailową na adres: kingachalecka[a]gmail.com.

Spotkanie odbędzie się w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości KPFP przy ul. Przedzamcze 8. Początek o godz. 17:00.

Wydarzenie na Facebooku: Mała Czarna EXTRA z Kujawsko-Pomorskim Funduszem Pożyczkowym.

Aktualności
Powiatowy Urząd PRacy w Żninie zaprasza na konferencję: Postaw na rozwój - przewodnik dla przedsiębiorców/pracodawców

Żnin: Konferencja „Postaw na rozwój – przewodnik dla przedsiębiorców/pracodawców”

Spotkanie odbędzie się 21 marca (czwartek).

eventy

23 lutego 2024

Bydgoszcz: Spotkanie z przedsiębiorczością 29.02.2024

Podtytuł spotkania brzmi: instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców

Aktualności, Bydgoszcz, eventy

23 lutego 2024

Toruń: warsztaty „Wsparcie na starcie”

Spotkanie odbędzie się 5 marca.

eventy, Toruń

20 lutego 2024