Szukaj
Close this search box.

Komunikat z dn. 29.12.2020 r. (dot. Granty obrotowe)

29 grudnia 2020

Granty na kapitał obrotowy - komunikat
Dot. Granty na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorstw

 

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z § 7 ust. 23 Regulaminu naboru wniosków nr 1/GKO/2020 z dnia 22 lipca 2020 r. Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o. podjął decyzję o wydłużeniu terminu na ocenę Wniosków o powierzenie grantu do dnia 28 lutego 2021 r.

Jednocześnie informujemy, że na dzień 29.12.2020 do Grantobiorców trafiło ponad 14 mln zł. Wszyscy Wnioskodawcy otrzymali pisma dot. koniecznych uzupełnień lub o negatywnym rozpatrzeniu wniosku/zaprzestaniu spełniania kryteriów/pozostawieniu wniosku bez rozpatrzenia z powodów formalnych.

Trwa nadsyłanie przez Wnioskodawców uzupełnień oraz dokumentów potrzebnych do podpisania umowy o powierzenie grantu po wydanej pozytywnej decyzji grantowej, trwa także procedura odwoławcza dotycząca wydanych negatywnych decyzji grantowych. Z tego powodu zmuszeni jesteśmy ponownie podjąć decyzję o wydłużeniu terminu na ocenę Wniosków.

Ponadto w związku z wynikami oceny formalno-merytorycznej Wniosków o powierzenie grantu i uwolnieniem środków, w najbliższym czasie będziemy kontaktować się z Wnioskodawcami, których wnioski znajdują się na liście rezerwowej, do momentu wyczerpania środków przeznaczonych w ramach naboru.

Aktualności
Future Makers - konkurs startupów industry 4.0

Konkurs dla Startupów „Future Makers”

Termin nadsyłania wniosków upływa 23 maja 2024 r.

Aktualności, eventy

20 maja 2024

Obrazek przedstawia tackę z przekąskami trzymaną przez kogoś

Pożyczka inwestycyjna K-PFP i projekt HoReCa POMORZE

Aktualności, Pożyczki

16 maja 2024

Obrazek przedstawia kartkę papieru z napisem "umowa nr 001" oraz logo KPFP

Rocznica udzielenia pierwszej pożyczki

Aktualności

13 maja 2024