Szukaj
Close this search box.

Komunikat z dn. 2.10.2020 r.

2 października 2020

Granty na kapitał obrotowy - komunikat

logotypy: Fundusze Europejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Województwo Kujawsko-Pomorskie, Unia Europejskia Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dot.: Granty na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorstw.

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z § 7 ust. 23 Regulaminu naboru wniosków nr 1/GKO/2020 z dnia 22 lipca 2020 r. Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o. podjął decyzję o wydłużeniu terminu na ocenę Wniosków  o powierzenie grantu do dnia 2 listopada 2020 r.

Jednocześnie informujemy, iż na bieżąco wysyłamy informacje do Wnioskodawców dotyczące oceny wniosków o powierzenie grantu. Prosimy o obserwowanie skrzynek mailowych, których adresy zostały podane we wniosku o powierzenie grantu, w sekcji III.

Zgodnie z Metodologią wyliczenia stawek jednostkowych w projektach w zakresie wsparcia utrzymania działalności w sytuacji nagłego niedoboru lub braku płynności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach programów operacyjnych na lata 2014-2020 kwestia poniesionych przez Grantobiorcę wydatków nie będzie przedmiotem weryfikacji, tylko fakt utrzymania działalności gospodarczej przez okres 3 miesięcy, liczonych od dnia złożenia wniosku o grant.

Aktualności
Drzwi do lokalu z kartką "closed" - zamknięte

14 czerwca – biuro w Toruniu zamknięte

Aktualności

12 czerwca 2024

Śniadanie biznesowe: Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w Toruniu.

Aktualności, Toruń

12 czerwca 2024

Chełmża: spotkanie „Wsparcie dla przedsiębiorców”

Spotkanie odbędzie się 28 maja (wtorek).

Aktualności

24 maja 2024