Szukaj
Close this search box.

FABRYKA JĘZYKA

Marta Skibicka
FABRYKA JĘZYKA – szkoła językowa/ Skępe
polub na fb 🙂

Marta Skibicka: – Pożyczka przede wszystkim pomogła mi w remoncie i modernizacji budynku, w którym aktualnie znajduje się siedziba Fabryki Języka. Kupiłam też urządzenie wielofunkcyjne i pomoce dydaktyczne. Zaadaptowałam i wyposażyłam to miejsce w taki sposób, abym mogła rozszerzyć ofertę swojej szkółki o zajęcia grupowe, co było moim głównym celem.

Prowadzi Pani firmę dopiero od 2016 roku, decyzja o zaciągnięciu pożyczki pewnie nie była łatwa?
MS: – Decyzja była trudna, miałam obawy związane z początkami prowadzenia własnego biznesu. Największą zachętą jednak było niskie oprocentowanie oferowane właśnie młodym firmom, możliwość karencji w spłacie kapitału oraz załatwienia wszelkich formalności niedaleko miejsca zamieszkania.

Jak ocenia Pani sam proces starania się o wsparcie w postaci pożyczki unijnej?
MS: – Skompletowałam dokumentację wymaganą przez KPFP. Skorzystałam z pomocy swojej księgowej oraz pracowników KPFP, którzy zawsze służyli pomocą osobistą lub telefoniczną. Wszystkie sprawy załatwiałam w biurze w Bydgoszczy.
Bazując na własnych doświadczeniach szczerze polecam tego typu wsparcie finansowe, szczególnie tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z własną działalnością.
Teraz wiem, że to była dobra decyzja, dzięki której spełniło się moje ogromne marzenie i mogę robić to, co kocham w miejscu, które jest przyjazne moim uczniom.