Ogłoszenie o pracę: Specjalista ds. kontroli

18 września 2024

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu ogłasza nabór na stanowisko pracy: Specjalista ds. kontroli. Termin nadsyłania dokumentów rekrutacyjnych: 31.10.2024r.

Praca stacjonarna na pełen etat w biurze w Toruniu.

Nr referencyjny: DFK.110.10.2024

Zakres zadań na stanowisku pracy:

  • planowanie i przeprowadzanie kontroli u Ostatecznych Odbiorców
  • wydawanie zaleceń pokontrolnych
  • monitorowanie realizacji zaleceń pokontrolnych
  • dokumentowanie kontroli
  • przeprowadzanie kontroli wewnętrznej i nadzorowanie prawidłowości realizacji procedur istniejących w spółce
  • obsługa i nadzór kontroli przeprowadzanych przez organy administracji publicznej i instytucji europejskich.

Wymagania obowiązkowe:

  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe,
  • biegła umiejętność obsługi komputera (programy pakietu Office, poczta elektroniczna),
  • prawo jazdy kategorii B,

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność, odpowiedzialność, zdolność planowania i samodzielnej pracy,
  • doświadczenie w pracy związanej z kontrolą projektów unijnych,
  • doświadczenie zawodowe w instytucjach finansowych (banki, fundusze pożyczkowe, fundusze poręczeniowe).

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej instytucji – spółce samorządu województwa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • benefity: dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, ubezpieczenie grupowe,
  • pracę od poniedziałku do piątku 8h dziennie (między 7:00 a 16:00)
  • możliwość dofinansowania szkoleń, kursów

Wymagane dokumenty:

  • życiorys zawodowy (CV)
  • list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert w formie elektronicznej na adres: biuro@kpfp.org.pl lub w formie papierowej na adres: Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu, ul. Sienkiewicza 38, 87-100 Toruń, sekretariat, z dopiskiem: z dopiskiem: „Oferta nr DFK.110.10.2024 w terminie do 31.10.2024 r. (czwartek) do godz.12:00.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą, dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Aktualności
Spotkanie Golub Dobrzyń Wsparcie inwestycji dla Twojej firmy

Spotkanie informacyjne: Golub-Dobrzyń

Spotkanie odbędzie się 19 września.

Aktualności

16 września 2024

Webinarium „Fundusze Europejskie na własny biznes”

Aktualności

2 września 2024

Inowrocław: spotkanie dla przedsiębiorców

Spotkanie odbędzie się w trybie stacjonarnym 10 września.

Aktualności, eventy

29 sierpnia 2024