Ogłoszenie o pracę: Pracownik recepcji (Bydgoszcz)

1 lipca 2024

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko pracy: Pracownik recepcji. Termin nadsyłania dokumentów rekrutacyjnych: 22.07.2024, godz. 12:00.

Praca stacjonarna w Bydgoszczy (Śródmieście) w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości. Mile widziani studenci/studentki.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie.

Nr referencyjny: DFK.110.8.2024

Zakres zadań na stanowisku pracy, m.in:

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz estetykę recepcji – wizytówkę organizacji
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi gości oraz klientów odwiedzających Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości
  • zarządzanie rezerwacjami sal konferencyjnych oraz koordynowanie zaplanowanych spotkań
  • odbieranie połączeń przychodzących oraz zarządzanie skrzynką mailową recepcji
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • realizacja zamówień w zakresie zaopatrzenia biura w artykuły biurowe, spożywcze i inne
  • bieżące wspieranie najemców w kwestiach administracyjnych
  • udzielanie informacji
  • wykonywanie czynności związanych z ochroną obiektu biurowego

Wymagania:

  • pierwsze doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z administracją i/lub obsługą klienta
  • naturalnie towarzyszący Ci uśmiech na twarzy 🙂 oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich
  • samodzielność i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • swobodna znajomość pakietu MS Office ułatwi Ci codzienną pracę
  • dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie
  • mile widziani studenci/studentki

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej instytucji – spółce samorządu województwa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • możliwość skorzystania z benefitów: dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, możliwość dofinansowania szkoleń, kursów

Wymagane dokumenty:

  • życiorys zawodowy (CV)
  • list motywacyjny z informacją o oczekiwaniach finansowych (kwota brutto)

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert w formie elektronicznej na adres: biuro@kpfp.org.pl lub w formie papierowej na adres: Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu, ul. Sienkiewicza 38, 87-100 Toruń, sekretariat, z dopiskiem: „Oferta nr DFK.110.8.2024” w terminie do 22.07.2024 do godz. 12:00.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą, dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Aktualności

Ogłoszenie o pracę: Księgowa / Księgowy

Praca na pełen etat w Toruniu.

Aktualności, praca, Toruń

Drzwi do lokalu z kartką "closed" - zamknięte

14 czerwca – biuro w Toruniu zamknięte

Aktualności

12 czerwca 2024

Śniadanie biznesowe: Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w Toruniu.

Aktualności, Toruń