Szukaj
Close this search box.

Ogłoszenie o pracę: Księgowa/Księgowy (Toruń)

7 lutego 2024

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko pracy: Księgowa/Księgowy. Termin nadsyłania dokumentów rekrutacyjnych: 23.02.2024, godz. 12:00. Praca stacjonarna na pełen etat w biurze w Toruniu.

Nr referencyjny: DFK.110.4.2024

Zakres zadań na stanowisku pracy, m.in:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów zakupu i sprzedaży
  • wprowadzanie wyciągów bankowych
  • uzgadnianie sald rozrachunków
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • rozliczanie delegacji służbowych
  • rozliczanie czasu pracy pracowników
  • rozliczanie urlopów
  • sporządzanie deklaracji podatku od nieruchomości
  • przygotowanie ofert polis majątkowych

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe (ekonomiczne lub pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego z zakresu księgowości
  • znajomość programów Insert: Rewizor GT, Gratyfikant GT, Subiekt GT
  • biegła umiejętność obsługi komputera (programy pakietu Office, Internet, poczta elektroniczna)
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej instytucji – spółce samorządu województwa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • benefity: dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość dofinansowania szkoleń, kursów

Wymagane dokumenty:

  • życiorys zawodowy (CV)
  • list motywacyjny z informacją o oczekiwaniach finansowych (kwota brutto)

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert w formie elektronicznej na adres: biuro@kpfp.org.pl lub w formie papierowej na adres: Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu, ul. Sienkiewicza 38, 87-100 Toruń, sekretariat, z dopiskiem: „Oferta nr DFK.110.4.2024” w terminie do 23.02.2024 do godz. 12:00.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą, dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Aktualności

Praca biur K-PFP 2 maja

Biura w Bydgoszczy, Grudziądzu i Włocławku, biuro przy ul. Chełmińskiej w Toruniu i biura RIP będą zamknięte.

Aktualności

30 kwietnia 2024

Piotr Rybiński, starszy specjalista ds. pożyczek, Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy

Spotkanie i webinarium w Toruniu

Wydarzenia te odbędą się 8 i 9 maja 2024 r.

Aktualności, eventy, Toruń

Regionalny Fundusz Szkoleniowy II – zmiana terminu naboru

Dostęp do Generatora zostanie aktywowany w czerwcu 2024 r.

Aktualności

29 kwietnia 2024