Debata toruńskich przedsiębiorców – zapraszamy!

12 września 2019

W czwartek 26 września prowadzony przez nas Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości w Toruniu będzie gościł czwarte Spotkanie Przedsiębiorców z Radnymi Miasta Torunia, pod tytułem „Pracownik – w roli głównej: jak go znaleźć/zatrzymać?”. Wszystkich zainteresowanych tym tematem serdecznie zapraszamy do udziału!

Wydarzenie jest kontynuacją wspólnej inicjatywy „Toruńskie Spotkania Przedsiębiorców z Radnymi Miasta Torunia” – cyklicznych spotkań, na których poruszane są tematy nurtujące przedsiębiorców.

Do udziału w spotkaniu-debacie zostali zaproszeni m.in. przedstawiciele Urzędu Miasta, Katedry Zasobów Ludzkich WNEiZ UMK, organizacji współpracujących z przedsiębiorcami, agencje pracownicze oraz przedsiębiorcy.

Tematem spotkania będą problemy, z jakimi borykają się toruńscy przedsiębiorcy przy poszukiwaniu pracowników i ich utrzymaniu. W czym tkwi problem na toruńskim rynku pracy – w niskim wynagrodzeniu, słabej infrastrukturze w mieście, w zmianie cywilizacyjnej czy w przenoszeniu pracowników poza Toruń?

Spotkanie odbędzie się w czwartek 26 września 2019 o godz. 15:00 w Sali Regionalnego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Przedzamcze 8 w Toruniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu drogą mailową: kingachalecka@gmail.com lub telefonicznie: 609 429 543.

Organizatorzy spotkania: „Stowarzyszenie Kobiece Forum Biznesu”, Towarzystwo Naukowe Organizacji  i Kierownictwa „Dom Organizatora”, Kujawsko-Pomorska Organizacja Pracodawców „Lewiatan” oraz Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy.

Wydarzenie na Facebooku – kliknij.

Aktualności

Konferencja „Firma Przyszłości”

Aktualności, eventy, Toruń

26 września 2023

Ostatnie środki na Pożyczki z Premią

Aktualności

7 września 2023

Seminarium: Podatki eksportera 2023+ (Bydgoszcz)

Aktualności

6 września 2023