Szukaj
Close this search box.

Baza firm Departamentu Rozwoju Gospodarczego

26 kwietnia 2024

Drodzy Przedsiębiorcy! Czy zapisaliście się już do bazy firm, prowadzonej przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego?

Przedsiębiorcy dopisani do bazy będą otrzymywać informacje o aktualnych ofertach dla firm ze strony Samorządu Województwa – m.in. nabory na zagraniczne misje gospodarcze, zaproszenia do udziału w giełdach kooperacyjnych z udziałem firm przyjeżdżających z innych krajów oraz do udziału w międzynarodowych targach organizowanych na terenie całego świata (zapewnimy finansowanie udziału firm w wydarzeniach), informacje o uruchamianym systemie akredytacji usług dla MŚP oraz dostępnych bonach na te usługi, zaproszenia na konferencje, szkolenia i targi organizowane przez Urząd i Spółki podległe.

Aby zapisać się do bazy, należy wejść na stronę https://gospodarka.kujawsko-pomorskie.pl/ i wypełnić formularz znajdujący się na dole strony:

Zachęcamy do zapisania się do bazy, oraz do korzystania z zasobów strony https://gospodarka.kujawsko-pomorskie.pl/, na której można znaleźć wiele informacji ważnych dla przedsiębiorców działających w naszym województwie.

Aktualności
Future Makers - konkurs startupów industry 4.0

Konkurs dla Startupów „Future Makers”

Termin nadsyłania wniosków upływa 23 maja 2024 r.

Aktualności, eventy

20 maja 2024

Obrazek przedstawia tackę z przekąskami trzymaną przez kogoś

Pożyczka inwestycyjna K-PFP i projekt HoReCa POMORZE

Aktualności, Pożyczki

16 maja 2024

Obrazek przedstawia kartkę papieru z napisem "umowa nr 001" oraz logo KPFP

Rocznica udzielenia pierwszej pożyczki

Aktualności

13 maja 2024